Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Emuamericas Llc E540-41 Darwin Tilt-Top Nesting Bar Table Round 32"W X 32"D X 41.5"H
| Manufacturer | emuamericas, llc |
|---|---|
| Model Number | E540-41 |
| Manufacturer Part # | E540-41 |
| Table Qty | 1-piece |
| Top Shape | Round |
| Frame Construction | Steel |
| Max Height | 41" H |
| Top Construction | Steel Top |
| Max Width | 32" W |
| Height | 41.5" |
| Width | 32" |
| Depth | 32" |
| Weight | 34.5 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
emuamericas, llc, E540-41, Darwin Tilt-Top Nesting Bar Table, round, 32"W x 32"D x 41.5"H, outdoor/indoor, solid steel top, tubular steel base, e-coated steel, powdered coated, PVC foot caps
