Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Emuamericas Llc E559 Café Stacking Barstool Outdoor/indoor Extended Steel Mesh Back And Seat
| Manufacturer | emuamericas, llc |
|---|---|
| Model Number | E559 |
| Manufacturer Part # | E559 |
| Seat | Metal |
| Arms | Armless |
| Back | Metal |
| Back Style | Mesh |
| Height | 40" |
| Width | 23" |
| Depth | 20.5" |
| Weight | 4 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
emuamericas, llc, E559, Café Stacking Barstool, outdoor/indoor, extended steel mesh back and seat, tubular frame, e-coated steel, powder coated, PVC foot caps
