Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other E38-1012
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Encore Hoses/Connectors E38-1012 Dual Bskt Drain
Item:
#1469606
Technical details
| Manufacturer | Encore Hoses/Connectors |
|---|---|
| Model Number | E38-1012 |
| Manufacturer Part # | E38-1012 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Encore Hoses/Connectors E38-1012 Dual Bskt Drain
