Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other E48-4660
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Encore Hoses/Connectors E48-4660 Overflow Elbow
Item:
#1469884
Technical details
| Manufacturer | Encore Hoses/Connectors |
|---|---|
| Model Number | E48-4660 |
| Manufacturer Part # | E48-4660 |
| Height | 4.15" |
| Width | 14.35" |
| Depth | 23.3" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Encore Hoses/Connectors E48-4660 Overflow Elbow
$47.70
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Encore Hoses/Connectors E48-4660 Overflow Elbow
