Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other K50-0111
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Encore Hoses/Connectors K50-0111 Star Shaped Handle W/screw
Item:
#1469887
Technical details
| Manufacturer | Encore Hoses/Connectors |
|---|---|
| Model Number | K50-0111 |
| Manufacturer Part # | K50-0111 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Encore Hoses/Connectors K50-0111 Star Shaped Handle W/screw
$38.13
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Encore Hoses/Connectors K50-0111 Star Shaped Handle W/screw
