Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other KL41-Y006-KT-Z
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Encore Hoses/Connectors KL41-Y006-KT-Z Valve Kit Cold
Item:
#1469908
Technical details
| Manufacturer | Encore Hoses/Connectors |
|---|---|
| Model Number | KL41-Y006-KT-Z |
| Manufacturer Part # | KL41-Y006-KT-Z |
| Height | 1.6" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Encore Hoses/Connectors KL41-Y006-KT-Z Valve Kit Cold
$67.91
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Encore Hoses/Connectors KL41-Y006-KT-Z Valve Kit Cold
