Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Encore Hoses/Connectors KL57-4000 Faucet Deck Mt.4" Cnt En Core
Item:
#1571119
Technical details
| Manufacturer | Encore Hoses/Connectors |
|---|---|
| Model Number | KL57-4000 |
| Manufacturer Part # | KL57-4000 |
| Height | 3.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Encore Hoses/Connectors KL57-4000 Faucet Deck Mt.4" Cnt En Core
$453.25
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Encore Hoses/Connectors KL57-4000 Faucet Deck Mt.4" Cnt En Core