Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other KS11-12-X014
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Encore Hoses/Connectors KS11-12-X014 14in Spout
Item:
#1469928
Technical details
| Manufacturer | Encore Hoses/Connectors |
|---|---|
| Model Number | KS11-12-X014 |
| Manufacturer Part # | KS11-12-X014 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 15.85" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Encore Hoses/Connectors KS11-12-X014 14in Spout
$57.37
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Encore Hoses/Connectors KS11-12-X014 14in Spout