Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
ENTRÉE EGR10075-1 Thermocouple 72 In
Item:
#1469940
Technical details
| Manufacturer | ENTR�E |
|---|---|
| Model Number | EGR10075-1 |
| Manufacturer Part # | EGR10075-1 |
| Height | 2.55" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
ENTRÉE EGR10075-1 Thermocouple 72 In
$83.80
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
ENTRÉE EGR10075-1 Thermocouple 72 In
