Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
ENTRÉE H00114-1 Motor Emc1708 Evap Fan
Item:
#1470014
Technical details
| Manufacturer | ENTR�E |
|---|---|
| Model Number | H00114-1 |
| Manufacturer Part # | H00114-1 |
| Height | 4.2" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
ENTRÉE H00114-1 Motor Emc1708 Evap Fan
$147.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
ENTRÉE H00114-1 Motor Emc1708 Evap Fan
