$113.25
$117.60
Compare Price
You save
$4.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other S-057
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Erika Record S-057 Connecting Arm
Item:
#1470007
Technical details
| Manufacturer | Erika Record |
|---|---|
| Model Number | S-057 |
| Manufacturer Part # | S-057 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Erika Record S-057 Connecting Arm
$113.25
$117.60
You save
$4.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Erika Record S-057 Connecting Arm
