$101.46/Case
$178.00
Compare Price
You save
$76.54
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fetco F006 Paper Coffee Filters 23" X 9" (for 7000 Series) (500 Each Per Case) - cs
Item:
#766594
Technical details
| Manufacturer | FETCO |
|---|---|
| Model Number | F006 |
| Manufacturer Part # | F006 |
| Top Diameter | 23 - 25 Inches |
| Bottom Diameter | 9 - 11 Inches |
| Height | 20" |
| Width | 14" |
| Depth | 14" |
| Weight | 18 lbs |
Fetco F006 Paper Coffee Filters 23" X 9" (for 7000 Series) (500 Each Per Case)
$101.46/Case
$178.00
You save
$76.54
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FETCO, F006, Paper Coffee Filters, 23" x 9", (for 7000 Series) (500 each per case)
