$147.51
$186.00
Compare Price
You save
$38.49
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Fetco .
- Authorized Fetco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fetco -RB1051-00011-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fetco -RB1051-00011-00 Board Power Supply 120vac
Item:
#1149393
Technical details
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | -RB1051-00011-00 |
| Manufacturer Part # | -RB1051-00011-00 |
| Height | 1.85" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 8.55" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fetco -RB1051-00011-00 Board Power Supply 120vac
$147.51
$186.00
You save
$38.49
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fetco -RB1051-00011-00 Board Power Supply 120vac

