$6.67
$9.50
Compare Price
You save
$2.83
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet 10003416 Axle Screw
Item:
#1889380
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 10003416 |
| Manufacturer Part # | 10003416 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet 10003416 Axle Screw
$6.67
$9.50
You save
$2.83
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 10003416 Fisher Glass Filler Axle Screw







