Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fisher Faucet 10448 Drain 3/4"nps X 1 3/4"l Np
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 10448 |
| Manufacturer Part # | 10448 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 10448 Heavy Cast Drain Assembly 3/4" Nps Nickel-plated Brass, Length 1-3/4", Material(s) Brass, National Pipe Straight 3/4" Drain, Plating Nickel-plated, Size 1-1/2" Flange, Weight 0.215 Lb
