$25.46
$43.00
Compare Price
You save
$17.54
(41%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet 10448 Drain 3/4"nps X 1 3/4"l Np Fits Fisher
Item:
#1177822
Technical details
| Fits with Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 10448 |
| Manufacturer Part # | 10448 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
Fisher Faucet 10448 Drain 3/4"nps X 1 3/4"l Np Fits Fisher
$25.46
$43.00
You save
$17.54
(41%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 10448 Material Brass, Length 1 3/4", Size 1 1/2" Flange, 3/4" Nps Drain, Plating Nickel-plated
