Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fisher Faucet 2000-0004 R H Stem Assembly
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 2000-0004 |
| Manufacturer Part # | 2000-0004 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 2000-0004 Fisher, Rh Stem Assy With Seat Washer Handle Bonnet Bonnet, Packing Washer Screw Blue And Red Index For Cold Or Hot, Check Valve, Counter Clockwise To Close Hot Rh
