$2.81
$4.00
Compare Price
You save
$1.19
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet 2000-8001 Button Blue
Item:
#1320691
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 2000-8001 |
| Manufacturer Part # | 2000-8001 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet 2000-8001 Button Blue
$2.81
$4.00
You save
$1.19
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 2000-8001 Button Blue