$29.51
$42.00
Compare Price
You save
$12.49
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 20003304
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet 20003304 Spout Adapter Sw Rd
Item:
#1331481
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 20003304 |
| Manufacturer Part # | 20003304 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet 20003304 Spout Adapter Sw Rd
$29.51
$42.00
You save
$12.49
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 20003304 Spout Adapter Sw Rd

