$20.79
$28.31
Compare Price
You save
$7.52
(27%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet 22276 Strainer Lock 3 1/2"
Item:
#1328379
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 22276 |
| Manufacturer Part # | 22276 |
| Height | 0.16" |
| Width | 0.16" |
| Depth | 1.22" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Fisher Faucet 22276 Strainer Lock 3 1/2"
$20.79
$28.31
You save
$7.52
(27%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 22276 Strainer Lock 3 1/2"

