$204.96
$291.79
Compare Price
You save
$86.83
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet 2901-12 Faucet Add On Leadfree Ss 12"
Item:
#1177812
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 2901-12 |
| Manufacturer Part # | 2901-12 |
| Height | 1" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet 2901-12 Faucet Add On Leadfree Ss 12"
$204.96
$291.79
You save
$86.83
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 2901-12 Material Stainless Steel, Length 12" Spout, Inlet 3/8" Npt Male, Outlet 3/4" Npt Female, Lead Free Y
