$24.59
$35.00
Compare Price
You save
$10.41
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet 2902-12 Wall Bracket
Item:
#1135493
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 2902-12 |
| Manufacturer Part # | 2902-12 |
| Height | 1" |
| Width | 6" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet 2902-12 Wall Bracket
$24.59
$35.00
You save
$10.41
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 2902-12 Fisher Pre-rinse Chrome Wall Bracket Adjustable, 2-1/4" To 12"
