Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2921
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fisher Faucet 2921 Valve Pot Filler Leadfree Ss
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 2921 |
| Manufacturer Part # | 2921 |
| Height | 1.5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 1.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 2921 Color Black, Material Stainless Steel, Length 8 1/2", 216 Mm, Width 4", 102 Mm, Includes 6 1/4" Handle And Black Rubber Washer & Aerator, Thread 3/4"-14 Male, Lead Free Y

