$51.28
$73.00
Compare Price
You save
$21.72
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet 2927-4300 Riser Pipe 21 3/4'' X 3/8"
Item:
#1135637
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 2927-4300 |
| Manufacturer Part # | 2927-4300 |
| Height | 0.75" |
| Width | 6" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet 2927-4300 Riser Pipe 21 3/4'' X 3/8"
$51.28
$73.00
You save
$21.72
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 2927-4300 Fisher Pre-rinse Chrome Riser Pipe 21-3/4" X 3/8"
