$224.32
$360.00
Compare Price
You save
$135.68
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet 2981-R000 Hose F/fisher Hose Reel 30'
Item:
#1129690
Technical details
| Fits with Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 2981-R000 |
| Manufacturer Part # | 2981-R000 |
| Height | 3" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 4.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Fisher Faucet 2981-R000 Hose F/fisher Hose Reel 30'
$224.32
$360.00
You save
$135.68
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 2981-R000 Length 30 Hose
