$22.93
$32.00
Compare Price
You save
$9.07
(28%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet 3000-0011 Stem Hot No Ca Vt
Item:
#1337178
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 3000-0011 |
| Manufacturer Part # | 3000-0011 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet 3000-0011 Stem Hot No Ca Vt
$22.93
$32.00
You save
$9.07
(28%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 3000-0011 Stem Hot No Ca Vt
