$22.93
$32.00
Compare Price
You save
$9.07
(28%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 30000010
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet 30000010 Stem Cold No Ca Vt
Item:
#1137633
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 30000010 |
| Manufacturer Part # | 30000010 |
| Height | 0.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet 30000010 Stem Cold No Ca Vt
$22.93
$32.00
You save
$9.07
(28%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 30000010 Cold Stem Assembly, Cold Side Stem - Left Hand, Fisher 3253 8" Wall Mount Faucet

