$46.58
$51.00
Compare Price
You save
$4.42
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 3964
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet 3964 Swing Spout
Item:
#1135638
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 3964 |
| Manufacturer Part # | 3964 |
| Height | 4" |
| Width | 1" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet 3964 Swing Spout
$46.58
$51.00
You save
$4.42
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 3964 Fisher 14" Swivel Spout, 2.2 Gpm Aerator
