$42.85
$61.00
Compare Price
You save
$18.15
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet 3984 Blade Wrist 4" Assy Fisher
Item:
#1129688
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 3984 |
| Manufacturer Part # | 3984 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet 3984 Blade Wrist 4" Assy Fisher
$42.85
$61.00
You save
$18.15
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 3984 Material Brass, Includes Hot And Cold Index Buttons And Screw, Plating Chrome-plated, Type 4" Wrist Blade
