$387.28
$551.36
Compare Price
You save
$164.08
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet 61204 Adjustable Pantry Faucet 8" Ctr Wall 6" Noz
Item:
#1183185
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 61204 |
| Manufacturer Part # | 61204 |
| Height | 5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 19" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet 61204 Adjustable Pantry Faucet 8" Ctr Wall 6" Noz
$387.28
$551.36
You save
$164.08
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 61204 Fisher Wall Mount Faucet W/ 6" Swivel Nozzle, 8" Ctrs ( Adjustable ), 1/2" Fpt
