$8.78
$12.50
Compare Price
You save
$3.72
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet 73682 Nut Slip Joint 1 1/4 Brs Cr
Item:
#1667722
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 73682 |
| Manufacturer Part # | 73682 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet 73682 Nut Slip Joint 1 1/4 Brs Cr
$8.78
$12.50
You save
$3.72
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 73682 Nut Slip Joint 1 1/4 Brs Cr