Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fisher Faucet FIS22535 Strainer Flat Fisher Waste Ns
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | FIS22535 |
| Manufacturer Part # | FIS22535 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet FIS22535 Drain King Twist Waste Flat Strainer By Fisher, Material(s) Stainless Steel, Outside Diameter 3-7/16" 87 Mm, Type (4) 9/16" Pegs, Weight 0.08 Lb

