Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet FIS2901-0000 Faucet Add On W/4"riser No Spout
Item:
#1320693
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | FIS2901-0000 |
| Manufacturer Part # | FIS2901-0000 |
| Height | 2.7" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet FIS2901-0000 Faucet Add On W/4"riser No Spout
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet FIS2901-0000 Faucet Add On W/4"riser No Spout