$7.73
$11.00
Compare Price
You save
$3.27
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS2949-9000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet FIS2949-9000 Black Bumper
Item:
#1139018
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | FIS2949-9000 |
| Manufacturer Part # | FIS2949-9000 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet FIS2949-9000 Black Bumper
$7.73
$11.00
You save
$3.27
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet FIS2949-9000 Fisher Black Bumper For Spray Valve

