$65.20
$92.83
Compare Price
You save
$27.63
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS3000-0003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet FIS3000-0003 Adaptor Dbl Spout Leadfree Ss
Item:
#1129209
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | FIS3000-0003 |
| Manufacturer Part # | FIS3000-0003 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet FIS3000-0003 Adaptor Dbl Spout Leadfree Ss
$65.20
$92.83
You save
$27.63
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet FIS3000-0003 Length 7 1/2" Overall, Lead Free Y

