Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS3515
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fisher Faucet FIS3515 Faucet 4"dk Leadfree Ss Gsnk
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | FIS3515 |
| Manufacturer Part # | FIS3515 |
| Height | 5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 19" |
| Weight | 5.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet FIS3515 Material Brass, Length 2" Shanks, Includes 1/2" Slip Fittings, Plating Chrome-plated, Type Gooseneck, Inlet 1/2" Nps, Centers 4" Deck

