$55.24
$78.65
Compare Price
You save
$23.41
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS54429
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet FIS54429 Swing Spout
Item:
#1129705
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | FIS54429 |
| Manufacturer Part # | FIS54429 |
| Height | 7" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet FIS54429 Swing Spout
$55.24
$78.65
You save
$23.41
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet FIS54429 14" Faucet Spout By Fisher, Leadfree Yes, Length 14" Spout, Weight 0.675 Lb

