KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS58963
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fisher Faucet FIS58963 Faucet Wok
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | FIS58963 |
| Manufacturer Part # | FIS58963 |
| Height | 4.75" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 19" |
| Weight | 3.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet FIS58963 Material Stainless Steel, Length 1" Shank, 10" Spout, Includes Aerator 1/2" Slip Fittings, Type Wall, Inlet 1/2" Nps, Lead Free Y, Depth 18 1/2" Overall Projection

