$27.41
$52.71
Compare Price
You save
$25.30
(48%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for T&S Brass aftermarket .
- Engineered to match existing T&S Brass units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket T&S Brass FIS6125-4400
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet FIS6125-4400 Elbow Overflow
Item:
#1137019
Technical details
| Fits with Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | FIS6125-4400 |
| Manufacturer Part # | FIS6125-4400 |
| Height | 0.5" |
| Width | 7.13" |
| Depth | 5.58" |
| Weight | 1.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
Fisher Faucet FIS6125-4400 Elbow Overflow
$27.41
$52.71
You save
$25.30
(48%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet FIS6125-4400 Waist Drain Overflow Elbow 1-1/4", For 3" & 3-1/2" Sink Opening

