$269.73
$384.00
Compare Price
You save
$114.27
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS61565
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet FIS61565 Base Faucet Leadfree Ss 8"cntr
Item:
#1177714
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | FIS61565 |
| Manufacturer Part # | FIS61565 |
| Height | 5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 19" |
| Weight | 4.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet FIS61565 Base Faucet Leadfree Ss 8"cntr
$269.73
$384.00
You save
$114.27
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet FIS61565 Material Stainless Steel, Lead Free Y

