Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS71307
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fisher Faucet FIS71307 Ultra Spray Valve 3/8"
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | FIS71307 |
| Manufacturer Part # | FIS71307 |
| Height | 1" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet FIS71307 Fisher Ultra-spray Valve, [ Water ] [ Size 3/8" Mpt ] [ Spray ] [ Width 4" ], [ Brand Fisher ] [ Mfg# 2949 ], Ultra Spray With Long Squeeze Lever, 1.15 Gpm Brass Vee-jet Nozzle

