$187.00
$266.22
Compare Price
You save
$79.22
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Fisher Manufacturing .
- Authorized Fisher Manufacturing dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fisher Manufacturing FIS71323
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Faucet FIS71323 Add On Faucet S/s W/6in Spout
Item:
#1325692
Technical details
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | FIS71323 |
| Manufacturer Part # | FIS71323 |
| Height | 2.9" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 10.6" |
| Weight | 3.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Faucet FIS71323 Add On Faucet S/s W/6in Spout
$187.00
$266.22
You save
$79.22
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet FIS71323 Add On Faucet S/s W/6in Spout