Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fisher Faucet FIS900-105 Condensate Evaporator Pan
| Fits with Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | FIS900-105 |
| Manufacturer Part # | FIS900-105 |
| Height | 5.63" |
| Width | 7.88" |
| Depth | 12.63" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet FIS900-105 Evaporator Pan, 120v 800w 2 1/2 Qt, 7" X 13" X 2-1/2" Stainless Steel 22 Gauge., W/ Hi-limt Float Switch And 3ft Cord, Ul & Nsf Approved

