Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fisher Faucet FISDM10M1S Condensate Drain Pan
| Fits with Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | FISDM10M1S |
| Manufacturer Part # | FISDM10M1S |
| Height | 8.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 3.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet FISDM10M1S Evaporator Pan, 120v 1000w 4 1/2 Qt, 7" X 13" X 4" Stainless Steel 22 Gauge., W/ Hi-limt Float Switch And 3ft Cord, Ul & Nsf Approved, Weight 4 Lbs.

