Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fisher Manufacturing 11061 Valve Pot Filler Leadfree Ss
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 11061 |
| Manufacturer Part # | 11061 |
| Height | 1.5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 1.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 11061 Color Black, Material Stainless Steel, Length 8 1/2", 216 Mm, Width 4", 102 Mm, Includes 6 1/4" Handle And Black Rubber Washer & Aerator, Thread 3/4"-14 Male, Lead Free Y
