$18.96
$27.00
Compare Price
You save
$8.04
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing 11169 Handle
Item:
#1129852
50+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 11169 |
| Manufacturer Part # | 11169 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing 11169 Handle
$18.96
$27.00
You save
$8.04
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 11169 Handle

