$378.60
$539.00
Compare Price
You save
$160.40
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing 1117-WB Banquet Spg Sdlh
Item:
#2232122
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 1117-WB |
| Manufacturer Part # | 1117-WB |
| Height | 5.65" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 23.75" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing 1117-WB Banquet Spg Sdlh
$378.60
$539.00
You save
$160.40
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 1117-WB Banquet Spg Sdlh