Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fisher Manufacturing 11274 Clamping Ring Gasket
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 11274 |
| Manufacturer Part # | 11274 |
| Height | 0.12" |
| Width | 4.28" |
| Depth | 4.28" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 11274 Rotary Twist Waste Flange Washer By Fisher For Drain King And, Old Style Rotary Twist Waste, Color Black, Inside Diameter 3-7/16" 87 Mm, Material(s) Rubber, Outside Diameter 4-5/16" 110 Mm, Weight 0.03 Lb
