$2.81
$4.00
Compare Price
You save
$1.19
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing 1600-5000 O Ring Spout Fis
Item:
#1129851
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 1600-5000 |
| Manufacturer Part # | 1600-5000 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing 1600-5000 O Ring Spout Fis
$2.81
$4.00
You save
$1.19
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 1600-5000 O Ring Spout Fis

