Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing 2100 Dual Control Valve Deck
Item:
#1183183
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 2100 |
| Manufacturer Part # | 2100 |
| Height | 4.3" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 17" |
| Weight | 4.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 2100 Fisher Single Deck Mount Dual Valve For Pre-rinse Unit, Has Flex Line Inlet 1/2" Fpt, Also Accepts Rigid Spouts.

